Serwis twórcy i spadkobiercy
Witamy w Serwisie twórcy i spadkobiercy!
Serwis umożliwia twórcom i spadkobiercom zrzeszonym w ZAiKS-ie (członkom lub osobom, które oddały utwory pod ochronę ZAiKS-u) dostęp do informacji dot. rozliczeń wynagrodzeń autorskich z tytułu korzystania z utworów muzycznych i słowno-muzycznych (m.in. wyciąg z operacji księgowych na koncie, wyliczone tantiemy do wypłaty, zarezerwowane tantiemy niezakwalifikowane do wypłaty), zgłaszanie on-line utworów do rejestracji, zgłaszanie koncertów oraz dostęp do danych udostępnionych ZAiKS-owi (m.in. dane osobowe, lista utworów zarejestrowanych w ZAiKS-ie).

Jeśli chcesz zostać członkiem ZAiKS-u lub oddać swoje utwory pod ochronę naszej organizacji zbiorowego zarządu wejdź na stronę Twórcy lub skontaktuj się z Wydziałem Ogólnoczłonkowskim (Sekcja Ewidencji twórców):
• e-mail: ewidencja.tworcow@zaiks.org.pl
• telefon: 22 5567144, 22 5567255.

W celu rozpoczęcia pracy z serwisem należy zalogować się do strefy "ZAiKS online" na konto internetowe "Twórca / Spadkobierca". Jeśli jeszcze nie posiadasz konta internetowego (loginu), a jesteś twórcą bądź spadkobiercą zrzeszonym w ZAiKS-ie (jesteś członkiem lub oddałeś utwory pod ochronę ZAiKS-u), zarejestruj się w serwisie i utwórz konto internetowe (login). Logowanie i rejestracja w serwisie dostępne są po lewej stronie okna.

Więcej informacji w menu O serwisie.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem serwisu znajdującym się w menu Regulamin serwisu.

W przypadku uwag technicznych dotyczących serwisu prosimy o kontakt: tech.witryna@zaiks.org.pl